Nisan 11, 2021

Önder Media

Bilgi, bölüşüldükçe artan hazinedir.

Kapatilan İnstagram Hesabi Nasil Acilir 2020

Merhaba Arkadaşlar Ben Önder  ,

Instagram Hesabım Kapatıldı! Ne Yapmalıyım?

Zaman zaman bu soruyu duyabilir ya da siz de yaşayabilirsiniz! Instagramın paylaşımlar için belli başlı kuralları dikkat etmenizi istediği bazı unusurları vardır. Bu kuralları ihlal ettiğinizde, alınan şikayetlerin sonucunda bazen de bilinmeyen bir nedenden dolayı hesabınız kapatılabilmektedir. Dönem dönem hesapları detaylı incelemeye alır ve aynı gün içerisinde kapatılan hesap ya da engellenen hesaplarla ile ilgili çok fazla haber duyabilir, okuyabilirsiniz. Peki bu instagram tarafından kapanan hesap nasıl açılır? Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki kapatılan instagram hesabını açmak imkansız değildir.

Instagram Kapanan Hesap Nasıl Açılır?

  • Yapay takipçi işlemleri
  • Yapay beğeni işlemleri
  • Yapay yorum ya da video izlenme işlemleri
  • Silinen hesaplarınızı

Kapanmış Hesaplar İçin Geçerli Forum

  1. İnstagram Hesabım Devre Dışı :

Hesabınızın yanlışlıkla kapatıldığını düşünüyorsanız, araştırabilmemiz için lütfen aşağıda istenen bilgileri verin.Lütfen bu formu sadece hesabınız Instagram Topluluk Kuralları‘na aykırı olduğu için kapatıldıysa ve bunun bir yanlışlık sonucu olduğunu düşünüyorsanız gönderin. Hesabınıza başka bir neden yüzünden erişemiyorsanız, sorununuzu iletecek uygun iletişim kanalını bulmak için lütfen Yardım Merkezi‘ne geri dönün.

Instagram 

  • https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

 

Açılan bu linkte hesabınız ticari bir hesap yani satış yapıyorsanız ve vergi levhanız vs. varsa Evet, eğer hesabınız mizah, kişisel vs. sayfası ise yani ticari bir sayfa değil ise Hayır‘ı işaretliyorsunuz.

Açılan formu kendinize göre dolduruyorsunuz. E-posta adresiniz kısmına hesapta şuanda kullanılan mail adresinizi yazmalısınız.

Formu gönder diyorsunuz ve beklemeye başlıyorsunuz.. 

Kısa bir süre içerisinde (genelde aynı gün) yazdığınız mail adresine Instagram’dan bir mail alacaksınız. Bu mailde size bir kod verecekler. Bu kodu bir kağıda yazarak sizden fotoğraf çekmeniz ve maili yanıtlamanızı istenecektir. Fotoğrafı çekerken ve kodu yazarken dikkat etmeniz gerekenler ise önce kodu, sonra ad ve soyadınızı, en son da kullanıcı adınızı yazmanızdır. Kodu yazdıktan sonra fotoğraf çekerken de dikkat etmeniz gereken iki elinizin net çıkması, fotoğrafın gündüz veya aydınlıkta çekilmiş olması ve yüzünüzün tam çıkmasıdır. Fotoğrafı çektikten sonra direkt maile ekleyip yanıtlıyorsunuz.

Maili gönderdikten sonra inceleniyor ve kısa süre içerisinde aktif edildiğine dair mail alıyorsunuz. Bu da hemen hemen aynı gün içerisinde yanıtlanmaktadır. Maili yanıtladıktan sonra mail almadıysanız tekrar yanıtlamayın veya formu tekrar göndermeyin. Göndermeniz hiç bir işe yaramayacaktır.


Instagram Hesap Açma Taktikler ve Öneriler

İnternette “instagram hesabınızı açıyoruz” başlığı adı altında ücret isteyenlere itibar etmeyin, hesabın açılması için “tek geçerli yöntem” itiraz formu doldurmak.

Yeni bir hesapsanız hesabınızın kapatılmasına çok da üzülmeyin ve hemen başka bir hesapla yola koyulun. Bu durumda “itibarlı bir instagram hesabı” satın almanızı öneririm. Söz konusu hesabın ismini değiştirerek kullanmaya devam edin. Önemli olan organik bir miktar takipçisi olması.

Koşulları ihlal ettiği gerekçesiyle kapatılan instagram hesabını açmak için bazı ipuçları var. Bu ipuçlarını dikkatlice okuyarak uygulayabilirsiniz.

adresinden yapılmaktadır ama üstteki adımı uyguladıysanız bu adrese girmeyin şimdilik, ayrıca bu formu doldururken VPN uygulama kullanmanızı, uygulamada ülke olarak “Brezilya “Amerika” gibi ülkeleri seçmenizi öneriyoruz. Uygulama olarak ise VPN Inf kullanabilirsiniz.

2.İnstagram Hesabım Devre Dışı (Kimlik Yollama) şekli:

  • Taklitten Dolayı Kapanan Hesaplar İçin Bu Forum

 https://help.instagram.com/contact/396169787183059

 

3.İnstagram Hesabım Devre Dışı şekli: 

https://help.instagram.com/contact/606967319425038 

  • İhlalden Dolayı Kapanan Hesaplar İçin Bu Forum

 

Son Çare

İlk Olarak Facebook Hesabımıza Bir Reklam Oluşturcağız. Burda Bütçe

1 TL’de Olabilir Veya Para vermek İstemiyorsanız Sanal Kart İninal vs. Ekleyip Ücretsiz 200 TL’ye Kadar Reklam Yapabilirsiniz Ücretsiz .


Reklamınız Onaylanıp Yayınlandıktan Sonra Medya Portalınız Açılcaktır : BU LİNKE TIKLAYIN 

Ve Canlı Desteğe Bağlanın Ve Bağlandıktan Sonra Arapça Veya Portekizce Yazın Ki Sizi Arap Ve Brazilya Ekibine Yönlendirsinler.

Var Sayıyorum Ki Portala Bağlandınız Ve Arapça veya Portekizce Hangi Dili Seçtiyseniz Artık Çeviri İle konuşun.

“Hesabınızın Yanlışlıkla Kapandığını Ve Covid-19 Hastalığı Dolayı Sadece Instagramdan Tek Ailenize İletşime Geçebildiğinizi Yazın Hesabımı Açın vs. Orda Ki Hayal Gücü Size Ait.

Size Dediğim Şekilde Açmaya Kalkarsanız %75 Açılır Ama Israrcı Olun Ve Sosyal Mühendis Dibine Vurun . Ben Eski Zamanlarda Bu Şekilde Hep Yardım İçin 7 Hesabı Birden Açtırmıştım .

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız