Nisan 11, 2021

Önder Media

Bilgi, bölüşüldükçe artan hazinedir.

Survivor kim elenecek Barış mı Cemal Can mı? İşte haziran Survivor sms oy sıralaması

Survivor kim elenecek Barış mı Cemal Can mı? İşte haziran sms oy sıralaması. Survivor 2020 sms sıralaması listesi. Acunn.com survivor oy sıralaması sonuçları.  Survivor’da bu hafta kim gidecek?

Survivor Son sms sıralaması oylama sonuçları için tıkla – 8 haziran 2020

Survivor 2020 yeni bölümde Mavi takım ile Kırmızı takım, dokunulmazlık oyunu öncesinde avantaj için mücadele ettiler. İki takımdan dörder yarışmacı, bayrak yarışına çıkarak takımlarına seçme avantajını getirmeye çalıştılar. Mavi takımdan Evrim, Kırmızı takımdan Berkan, arkadaşlarını benchten destekledi. İki takımın bayrak yarışı aynı anda bitti. Atışlara birlikte gelen iki takım Survivor’da avantaj oyununu kazanan takım Mavi takım oldu.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK HANGİ TAKIMIN OLDU?

Kırmızı takım – Mavi takım formatı heyecanını daha da arttığı Survivor 2020’de bugün ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlığı kazanmak iki takım yarışmacıları arasında sık sık tansiyon yükseldi. Kırmızı takımdan Sercan ile Mavi takımdan Yasin’in tartışmaları oyunun önüne geçti. Oyunda, yarışmacılar türlü engellerle dolu uzun parkuru aşmaları ve atış kısmına gelmeleri gerekiyordu. Burada ise Önce iki sembolü düşürmeleri gerekiyor, devamında ise kale önündeki engelin kaldırılması sonrasında iki topun sepete sokulması gerekiyordu. Zorlu mücadeleden galip ayrılan 10’a 8 skorla Mavi takım oldu.

OYUNDAN SONRA SERCAN İLE YASİN BİRBİRİNE GİRDİ!

Survivor 2020’de ikinci dokunulmazlık oyunu sonrasında Yasin ile Sercan sert bir şekilde tartıştılar. Dokunulmazlık oyunu sonrasında seremonide söz isteyen Yasin “Survivor’da hepimizin hedefleri var. Bu yüzden burada çirkinleşmenin ve çirkefleşmenin alemi yok.” diyerek Sercan’ın oyun içerisinde hakaret ettiğini söyledi. Bu sözler sonrasında Survivor Sercan “Diskalifiye olmuş birinden bu tarz sözler duymak beni şaşırttı” diyerek kimseye hakaret veya küfür etmediğini söyledi. Survivor Sercan, Gönüllüler ekibinin Survivor 2020’nin başından beri mağdur edebiyatını çok iyi yaptığını söyledi. Yasin’in “Takım olarak bizle muhatap olmayın” demesine karşın Sercan, söyleyeceklerinin devamının konseyde geleceğini belirtti. Bu sözler sonrasında ikili arasındaki tartışma sona erdi. Fakat kamplarına doğru giderken Yasin ile Sercan birbirine laf atmaya devam etti. Ve bir anda tansiyon yükseldi. İkili arasındaki gerginliğin artmasını arkadaşlarının araya girmesi ile önlendi.

ÜNLÜLER TAKIMI 16. HAFTA SMS SIRALAMASI

1. Elif

2. Sercan

3. Yunus Emre

4. Aycan

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız